Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Jak nastavit historii:

Skype / Nástroje / Nastavení / nastavení Soukromí /uchovávat historii ... a zvolte dle svého. Pokud nechcete uchovávat historii, tak nastavte bez historie. Ale pozor, v záložce Historie zůstane Kontakt se kterým jste chatovali a čas.

 

Jak mazat historii:

Skype / Nástroje / Nastavení / nastavení Soukromí / Smazat historii chatu / Uložit. Takhle se smaže veškerá historie chatu.

100% odstranění, aneb mazání stop:

V průzkumníku v PC je potřeba navolit zobrazování skrytých souborů. Poté jdi do C:\Documents and Settings \ uzivatel_windows \ Data aplikací \ Skype \  a smaž složku se svým skype_jmenem.
Je v ní i historie chatu, kontakty, nastavení Skype. Neboj,  nic tím nepokazíš. Pří dalším chatu si Skype tuto složko automaticky udělá znovu.
Jinak zakaž ve Skype ukládání historie. Po tomto odstranění nikdo nepozná, že jsi byl na tomto PC přihlášen. Zmizí totiž i Tvůj nick z přihlašovací roletky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

historie skype

(Pavel, 13. 1. 2010 6:42)

jak si zpetne prectu svou historii, abych se nemusel prihlasovat?
Diky

Re: historie skype

(Ali Dobiášová, 13. 4. 2015 12:27)

Prosím jak mám zjistit svou smazhanou historiji jednoho kontaktu.Nejde mi ten kontakt vrátit zpět zmyzel. Ději mnohokrát

historie

(saworo, 20. 2. 2010 2:43)

prosim vás chci se zeptat potřebuju zjistit historiji sveho skype ale vubec nic se mi neukazuje není to tim že používam jiní pc chci se zeptat jestli to de nak obnovit na noví pc abich věděl tu historii na novím pc protože ten stary už nemám a potřebuju nutně si zjistit svojí historii děkuji předem na odpověd měj te se když tak pište na email saworo.styllo@seznam.cz děkuji moc

Re: historie

(Ali Dobiášová, 13. 4. 2015 12:23)

chci vrátit smazanou historii kontaktu