Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skype pluginy a doplňky

Skype, který je jednou z nejlepších aplikací pro volání po internetu, umožňuje využívat řadu užitečných pluginů a doplňků.

Nezávislí vývojáři mohou vyvíjet vlastní pluginy, které pak zpříjemní práci milionům uživatelů.

Skype Muter

Doplněk Skype Muter je velice nápomocný pro uživatele, kteří při práci rádi poslouchají hudbu. Tento doplněk vám přijde velmi vhod ve chvíli, kdy posloucháte hudbu a najednou vás Skype vyruší s přicházejícím hovorem. Díky pluginu Skype Muter se veškerá hudba ztlumí a vy se můžete věnovat hovoru. Plugin podporuje přehrávače Winamp, Itunes, Windows Media Player a další.

SAM - automatický odpovídač

SAM je výborný softwarový doplněk, který simuluje automatického odpovídače (záznamník). Kdykoliv budete mimo váš počítač a Skype přijme hovor, tak se spustí záznamník, který může hovor (vzkaz) nahrát. V programu můžete nahrát vlastní uvítací zprávy, případně pro vybrané uživatele osobní uvítání. Záznamník je velice užitečná funkce.

Whiteboard Meeting

Whiteboard Meeting je plugin, který vám umožní kreslit vektorové grafy. Umožní vám také do grafů vložit text a obrázky. Doplněk se chová jako virtuální tabule - uživatel na druhé straně vidí v reálném čase veškeré změny. Doplněk Whiteboard Meeting využijete tehdy, pokud slova nestačí a je nutné nějaký problém vysvětlit graficky.

 

... a mnohé další.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář